Kerkoj ndihmes kuzhine

Ofrohet punë nga: milot 18 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj ndihmes kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim