Kerkoj punetore

Ofrohet punë nga: omega 17 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj punetore, shitese ne kioske. preferohet me pervoje pune ne shitje. Te interesuarat te dergojne cv ne gjini2010@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim