Kerkoj puntore

Ofrohet punë nga: Butrint 08 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntore shankiste per ne restaurant , mundesisht femer .
+37745477444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim