Kerkoj puntore

Ofrohet punë nga: ?? 28 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntore per "caffe bar"
gjindemi ne vushttri.
pagesa sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim