Kerkoj puntore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mezaluna 25 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nje puntore per bar restaurant mezaluna ne ulqin preferohet mosha 18 deri 28 vjeqare te interesuarat mund te lajmerohen ne ket numer telefoni 0038267208166 munet edhe ne viber pagesa sipas marrveshjes plus banesen e paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim