Kerkojm Dy Puntor

Ofrohet punë nga: Fatoni 17 Sht 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm dy puntor nje barmen dhe nje konobar te interesuarit te lajmrohen ne numrin 044240074 ose 044152660 lokali gjindet ne Prishtin afer ambasades Zvicerane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim