Kerkojm Shankiste

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Ciao 4 03 Tet 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Me pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim