Kerkojm banakiere-Shankiste

Ofrohet punë nga: beki 12 Tet 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet banakiere per pune ne caffe bar ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim