Kerkojm punetore

Ofrohet punë nga: qendresa 13 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj dy kamarjere dy banakiere dhe dy enlarse per embeltore. uniforma e punes eshte obligative te interesuarat mund te lajmrohen ne numrin 049 853 500 ose 044 159 690
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim