Kerkojme shankist me pervoje pune

Ofrohet punë nga: Baba'Be Lounge Bar 14 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojme shankist me pervoje pune orari I punes 14:00-23:00 te interesuarit te lajmrohen ne numrat e tel 044434307 ose 049702005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim