Kerkom puntor

Ofrohet punë nga: Pini 20 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kamarier-Shankist me pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim