Mjeshter te Picave

Ofrohet punë nga: Naser 31 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Furra “Dija” në Prishtinë e cila gjendet afër Ministrisë së Arsimit kërkon një mjeshtër të Picave me përvojë së paku 3 (tri) vjeçare.

Tel: 044 30 44 57
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim