MyCake

Ofrohet punë nga: MyCake 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
MyCake kerkon puntore ne sektorin e tortave me marcipan. Te interesuaret te kontaktojne ne numrat e tel 049/045 650 660
049/ 505 966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim