Ndihmes kuzhinjer

Ofrohet punë nga: afrim 10 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
ofrohen 2 vende pune ndihes kuzhinjera, perparsi kan personat me pervoje pune
te interesuarit te lajmrohen ne numrin 044-157-820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim