Ndihmse e Kuzhines

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Restaurant Druri G 23 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ndihmse e kuzhines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim