Ndimse e kuzhinjerës

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: EJONA-B 01 Sht 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Pastrim të enëve dhe mirmbajtje në kuzhinë.
Punohet nga e hëna - premten, 5 ditë në javë.
Konkursi deri të premten me 04 shtator.
Pranojm telefonata nga ora 08:00 - 19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim