OFROJ PUN PER 1 SHANKIST NE FAST FOOD

Ofrohet punë nga: urimi 18 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per 1 shankist qe ka pervoj pune ne fast food kryesish manipulim me keqap majonez dhe me qen i shpejt te interesuarit te lajmrohen nga ora 10 deri 14 edhe nga ora 16 deri 18 ne tel;043-941433 ipko orari i punes nga ora 08 deri 17 qdo dit nga e hana deri te premten flm vlen vetem per ata me pervoj pune ne fast food F L M.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim