OFROJ PUNE PER KUZHINIER ME PERVOJE PUNE

Ofrohet punë nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
OFROJ PUNE PER KUZHINIER ME PERVOJ PUNE I CILI KA NJOHURI PUNE PER PERGADITJEN E GJELLERAVE TRADICIONALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim