Ofert Pune Kuzhinjer-re

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: happy 05 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm puntor-e kuzhinjer, dyner , me pervoje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim