Ofroj punë

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mantro2 13 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj punê per dy punêtore femra te cilat e njohin mir punen ne gastronomi,,obligative eshte njohja e punes me aparat te kafës,,mosha 20-27 vjeqe,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim