Ofroj pun per 1 skarist

Ofrohet punë nga: urimi 26 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
ofroj pun per 1 skarist qe ka punu ne ndonje hamburger ne prishtin. kontakti tel ; 044116038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim