Ofroj pun

Ofrohet punë nga: Hysen 24 Jan 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per 2 puntor ne Autolarje kushtet e punes shum te favorshme dhe paga mujore me marrveshje kushtet: puntoret duhen te ken prevoj pune. Per meshum info na kontaktoni ne tel 044-151-004.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim