Ofroj pune per dy shankiste/kamariere

Ofrohet punë nga: Fadil 24 Gsh 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pune per dy shankiste/kamariere te gjinise femerore mundesisht te jene te moshes 17-25 vjecare me sadopake pervoje pune . Rroga dhe orari me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim