Ofroj pune per dy shankiste

Ofrohet punë nga: H2R 09 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pune per dy shankiste . Kerkohet te jene ne moshe te re 18 - 25 vjece me sadopak pervoje pune . Vendi ndodhet te sheshi Zahir Pajaziti afer me caffen Matisse . Rroga dhe orari me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim