Ofroj pune

Ofrohet punë nga: isa osmani 06 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj punetor ne sandwich bar ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim