Pizzeria & Furra Dija

Ofrohet punë nga: Naser 13 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Pizzeria & Furra Dija ne Prishtine e cila gjendet afer ministrise se arsimit, kerkon nje shperndares picash ne Prishtine. Shperndaresi duhet ta kete veturen e vet sepse puna kryhet me perqindje. Sa pica i shet ne ditje perqindja eshte 25% ne fund te dites.
kontakt nga njerez serioz qe dine te bejne shitjen e picafe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim