Punesim ne Gjermani per kamarier/e

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Tandek Kosova 02 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohen per punesim ne Gjermani 4-5 femra /meshkuj qe jane studente ne Kosove.

Pozicioni i punes eshte kamarier ne nje birrari shume te madhe ne Augsburg( 30 min nga Munich)
Sigurohet akomodimi
Procedure e shpejte
Mundesi per zgjatje te kontrates
Kerkohet nje nivel i mire i gjuhes Gjermane
Nese nuk keni nivel te Gjermanishtes , nuk mund te punoni dot.

Oferta eshte e limituar.

Paga 1500 EUR - 1800 EUR ne muaj.

Te interesuarit te dergojne CV ne Shqip ne info-ks@tandek.al ose te vijne personalisht per interviste ne Prishtine nga e hena te merkuren. Kontakt 049650847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim