Shankist

Ofrohet punë nga: besnik 11 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nje shankist me pervoj pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim