Shankists/e dhe kamarier/e

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Boutique caffe bar Lavazza 20 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojme 1 shankiste/shankist me pervoje pune dhe 1 kamariere / kamarier me pervoje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim