Shperndares ushqimi (delivery)

Ofrohet punë nga: Besnik 28 Krr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojme nje shperndares ushqimi i cili duhet te kete patent shoferin kategorin B,te kete pervoje ne vozitje dhe te njeh qytetin
mosha 20-28 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim