enlars

Ofrohet punë nga: luli 19 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj enlars orari i punes 8 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim