kamarjer shankist

Ofrohet punë nga: mergim 31 Gsh 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje kamarjer me pervoj pune dhe nje shankist me pervoj pune te interesuarit te lajmrohen ne numrin 049853500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim