kerkoj puntor 2 femra dhe 2 meshkuj

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: quick restaurant 08 Shk 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj puntor kamarier ,shankist , pizamen te interesuarit le tme lajmrojn ne nr e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim