kerkojm kuzhinjer

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Pizzeria Happy 12 Jan 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
personi nfjal duhet te merret me servimin e dynerit per te interesuarit numri i cekur me lart.
Ju falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim