kerkojme valltare ne nje klub nate

Ofrohet punë nga: bekimi 16 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojme valltare ne nje klub nate , te intersuarat let te me kontaktojne ne imell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim