kuzhinjer

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Star Burger 08 Tet 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm nje picamen qe ka njohuri ne aspektin e picave si dhe te kuzhines ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim