punetore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Arieta 10 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje kamarjere dhe dy banakiere per larjen e gotave ne embeltore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim