punetore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: embeltore Qendresa 14 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje kamarjere nje shankiste dy enlarse orari 8 ore pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim