punetore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Embeltore Qendresa 28 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj kamarjere banakiere dhe dy enlarse. Orari 8 ore pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim