sharrojm dru me motorr 2.20metrra

Ofrohet punë nga: metii 28 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
bejm sharrimin e druve me motorr sharr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim