Babadimri në Shtëpi po vjen

Ofrohet punë nga: Gold Production 20 Dhj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Babadimri Po Vjen !


Babadimri në shtëpi po vjen Fëmijë
-Festa e fund vitit do të mbeten të pa harruara me ne ngase se Babadimri po vjen në shtëpi për ju.
- A Deshironi që Femijet tuaj të buzqeshin e të jenë te lumtur per festat e Fund Vitit
- A deshironi që endrrat e fëmijve tuaj per ta parë Babadimrin në shtëpi të bëhet realitet
-At her rezervo në Gold Production që festat e Fund Vitit Të mbeten momente të pa harruar për Femijet tuaj

-Me dhurata
-Foto me kalendar dhe 3 foto per person 13x18
-Babadimer ne shtepi
- Eja ta festojm Vitin e Ri.
-
Kontakti :045-680-802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim