Call Agent

Ofrohet punë nga: Troja Media 09 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
-Te kete njohuri ne GJuhen Gjermane
-Te jet i shkathet dhe i komunikueshem
-Te jet i motivuar dhe i sakt ne orar te punes
-Paga Mujore 550 Euro + Bonus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim