Call Center MAcommunication kerkon puntor

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: MA communication 24 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MAcomnunication kerkon puntor me njohuri te mir te gjuhes gjermane.
MAcommunication ofron nje ambient komd staf te mir dhe shum te shoqerushem, gjithashtu mban trajnim per puntor gjdo jave. Rroga te mira dhe shum te knaqshme.
Kanidatet duhet te ken njohuri te gjuhes gjermane si ne te folur , shkrim dhe lexim. Perparsi kan personat me provoj pune.
Mos nguroni telefonin ne numrin +38649424440 dhe viber +38649424440 ka vende te lira per te gjith.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim