Firma B-B Parket dhe Laminat

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: B-B. Perket dhe laminat 10 Mar 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojm montimin e parketit klasik, mozaik.te gateshem dhe njeherit bejm gdhendejen e parketit te vjetet dhe lyerjen e tij. Bejm montimin e laminatit te gjitha madhesive. Kemi mbi 15 lloje te laminatit te firmes KRONO. Tradit 15 vjeqare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim