INSTALIMIN E GJITH UJIT

Ofrohet punë nga: UJSJELLES PROFESIONAL 04 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
BEJME INSTALIMIN E UJIN NE SHTEPI DHE BANESA APO EDHE NE RRUG KANALIZIM UJ TE GJITHA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim