Kërkohen punëtor ne Agjencionin Esenca

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Esenca Agjencion 28 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë ndihmëse-asistente dhe ndihmës-agjend në përcjelljen e klienteve në adresa të caktuara. Juve që konkuroni ju ofrohet mundesia edhe për punësim përmes Esenca Agjencion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim