Kerkohet Mjeshtër të suvatimit, Mjeshtër të stiro

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: pozhegu 08 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkohet mjeshter te suvatimit dhe mjeshter te stiroporit

•Të ketë përvojë pune në këtë profesion së paku 1 vitë.
Të interesuarit për punë të lajmërohen në këtë numër të telefonit 044/805-829- Konkursi zgjate prej datës 08.02.2016 deri me 18.02.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim