Kerkoi 2 puntor ne autolarje

Ofrohet punë nga: hysen 01 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi 2 puntor ne autolarje te ket pervoj pune dhe te jen nga mosha 20-28 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim