Kerkoi 2 puntor ne autolarje

Ofrohet punë nga: hysen 07 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroi pun per 2 puntor ne autolarje me pervoj pune dhe te jen mbi moshen 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim