Kerkoj 2 puntor ne autolarje

Ofrohet punë nga: hysen 06 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj pun per 2 puntor ne autolarje te ken pervoj pune dhe te jen mbi moshen 18 vjeqare paga sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim